Haga Meble powstała w wyniku połączenia się dwóch firm „Hubert-meble” oraz „Gontarz-meble” z sukcesami działających na rynku od 1998r. Od początku powstania firmy dbamy, aby zaprojektowane i wykonane przez nas meble na wymiar były dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, cechowały się maksymalną funkcjonalnością i jakością, by cieszyły i spełniały swą rolę przez długi czas. Projektujemy i wykonujemy przede wszystkim meble kuchenne, pokojowe oraz zabudowy wnęk (garderoby, szafy wnękowe). Dzięki długoletniemu doświadczeniu potrafimy jeszcze lepiej sprostać Państwa oczekiwaniom, oraz zapewniamy:


•    wysoka jakość wyrobów
•    szybkie terminy zamówień
•    konkurencyjne ceny
•    nowoczesne wzory


Zapraszamy do współpracy, w zakresie wyposażania mieszkań w meble, developerów, architektów, agencje nieruchomości z Kołobrzegu i okolic. Proponujemy interesujące warunki.


Jesteśmy w 100% pewni jakości mebli, które dla Państwa wykonujemy dlatego na wszystkie nasze nasze produkty udzielamy 2 letniej Gwarancji. Natomiast na systemy szuflad marki BLUM zainstalowane w Państwa meblach gwarancja jest DOŻYWOTNIA.